Новобудови: Київ, Днiпровський район, Комбiнатна вул., 25

ВУЛ. КОМБІНАТНА, 25, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН
(ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС, «САДОВИЙ»)


ЗАКАЗЧИК


Забудовник - Державне публічне акціонерне товариство «Будівельна компанія« УКРБУД »- це більш ніж піввіковий досвід роботи підприємств промислового і цивільного будівництва, спрямованого на реалізацію нових стратегічних підходів до організації та проведення проектної та будівельної діяльності. Компанія виконує проектування об'єктів промислового та цивільного призначення, будівельно-монтажні роботи, здійснює підготовку та перепідготовку робітничих кадрів для потреб будівельної галузі. СК «УКРБУД» є відкритим державним публічним акціонерним товариством, до складу якого входять 16 дочірніх підприємств: проектні інститути, будівельні організації, навчально-курсові комбінати.

КОНСТРУКЦІЯ НОВОБУДОВИ


Житловий комплекс «Садовий» представляє два 5-секційних будинку змінної поверховості (11-18) поверхів з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями. Перший поверх буде виділено під нежитловий фонд. З третього по 11-18 поверх запроектовані: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і чотирикімнатні квартири. Будівництво будинків буде виконано виключно з якісних матеріалів, за всіма параметрами відповідають найвищим технічним вимогам і стандартам. На перших поверхах будуть розташовані офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення (аптеки, відділення банків, магазини та інше).

ОЗДОБЛЕННЯ НОВОБУДОВИ


Внутрішнє оздоблення та облаштування комплексу виконано з використанням сучасних матеріалів високої якості. Згідно з проектом в квартирах проводяться наступні оздоблювальні роботи: бетонна стяжка під покриття, розводка мідної електропроводки, підведення труб холодної та гарячої води з установкою лічильників, установка металопластикових вікон з двокамерним склопакетом, засклення балконів і лоджій, установка вхідних броньованих дверей. Чистові опоряджувальні роботи виконуються на замовлення і за рахунок інвестора.

ІНЖЕНЕРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОММУНІКАЦІЇ НОВОБУДОВИ


Проектом передбачений монтаж швидкісних та безпечних ліфтів, пасажирських та вантажопасажирського. Постачання гарячої води - централізоване. Система опалення двотрубна з нижнім розведенням магістралей та їх поквартирною розводкою в підлозі. Лічильники гарячої та холодної води встановлюються в квартирах, лічильник електроенергії - в загальному (транзитному) коридорі. Витяжка з приміщень кухонь, санвузлів і ванних кімнат здійснюється через автономні вентиляційні блоки. До моменту введення в експлуатацію будинок буде телефонізовано, забезпечено Інтернетом та кабельним телебаченням.

ТРАНСПОРТ


Вдале розташування будинку дозволяє достатньо швидко добратися і до Любна частині міста - Хрещатика, Подолу, і до його спальних масивів. У 15 хвилинах ходьби знаходяться ст.м. «Лівобережна» Святошинсько-Броварської лінії метрополітену. До послуг майбутніх мешканців та електропоїзди. Від залізничної станції «Лівобережна» міський Електричка за розкладом можна доїхати до Дарницького вокзалу, або на Центральний вокзал - практично в центр столиці.
Для зручного транспортного сполучення Лівого і Правого берега ведеться будівництво Подільсько-Воскресенського мосту і Подільсько-Вігуревской лінії метро, численні маршрути забезпечують безпересадкове транспортне сполучення навіть з найвіддаленішими районами міста.

ІНФРАСТРУКТУРА


Передбачено благоустрій та озеленення прилеглої до будинку території. Будуть обладнані спортивні і дитячі майданчики, місця для відпочинку мешканців будинку. На відстані 1,5 км від комплексу, станція метро «Лівобережна», з торгово-розважальними центрами, супермаркетами, фітнес-центрами, ринком, відділеннями банків, дитячими садками і школами, поліклінікою Дніпровського району.

ОБСЛУГОВУВАННЯ


Після здачі в експлуатацію будинок може бути переданий на обслуговування житлово-комунального господарства або, відповідно до закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 № 2866-ІІІ, буде організовано ОСББ.
У кожному під'їзді передбачено обладнане приміщення для охорони.
Зверніть увагу!
ІБК «Моя Фортеця» пропонує квартири в даному будинку за ціною забудовника.
© 2007-2016 ТОВ "Моя Фортеця"
Розробка сайту ТОВ "Моя Фортеця"
ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія "Моя Фортеця"
02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 6, офiс 372 [3 поверх]
тел: +38 (044) 592-00-68, +38 (095) 473-33-26.     факс: +38 (044) 567-60-28